Szukaj
Modyfikacje samochodów na gwarancji
image

Chiptuning Poznań - POWER BOXy i TUNING BOXy

Posiadamy w naszej ofercie POWER BOXy i TUNING BOXy, czyli sterowniki zewnętrzne, które montuje się jako niezależne urządzenia powodujące podniesienie mocy. Budowa BOXa jest w dużej mierze zależna od tego do jakiego samochodu jest on przeznaczony. W przypadku nowoczesnych silników turbo-benzynowych POWERBOXy są niemal tak zbudowane jak podstawowa wersja sterownika silnika silnika. Wysokiej jakości procesor zarządza wszystkimi procesami zachodzącymi w POWER BOXie

Urządzenie ma wgrywany podstawwy program, na którym każdy sprawny samochód będzie jeździl bezproblemowo ale mimo to urządzenie jest dostrajane pod dane auto podczas pomiarów na hamowni. Należy pamiętać o tym, że strojenie POWER BOXa to nie jest to samo co chiptuning i nie da się programu identycznie zoptymalizować jak podczas chiptuningu, ponieważ nie możemy modyfikować aż tylu parametrów, niemniej jednak nie ma to znaczenia w przypadku nowych aut z małymi przebiegami ponieważ w zasadzie każde z nich jest takie same.

Nowoczesne TUNING BOXy montowane przy np.  silnikach TSI mają możliwość strojenia w dużo szerszym zakresie niż TUNINGBOXy w dieslach, dlatego można np w nowym Golfie R 2.0TSI 300Hp uzyskać okolice 360-380Hp, co jest wynikiem rewelacyjnym jak na POWERBOX i zbizonym do tego co uzyskuje się podczas tradycyjnego chiptuningu.

Montujemy, stroimy i sprzedajemy tylko POWER BOXy najlepszych producentów tego typu urządzeń na świecie, sprawdzone i pewne rozwiązania przetestowane na hamowni.

POWER BOXy to tak naprawdę jedyne rozwiązanie pozwalające na podniesienie mocy w samochodach na gwarancji, w razie awarii samochodu, czy przed wizytą w ASO urządzenie może zostać odłączone przez klienta i potem zamontowane z powrotem. Wgrany program się nie wykasuje i nie ma potrzeby ponownego strojenia.

Klikając na poniższy link przejdziesz do naszego sklepu, gdzie możesz zamówić interesujące Cię urządzenie, jesli Twojego auta nie ma na liście lub chciałbyś zamontować i wystroić BOXa u nas w firmie z pomiarami na hamowni prosimy o kontakt.


BOXy - SKLEP 
 

Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz 

Wszystkie prawa zastrzeżone - TuneForce | Projekt: Grafika WWW | Filtry cząstek stałych | Google+