Szukaj
Usuwanie DPF Poznań, Filtry cząstek stałych FAP/DPF
image

Masz problem z filtrem cząstek stałych?

Pojawiające się błędy związane z filtrem DPF?
Kosztowne serwisowanie filtra DPF?
Konieczność wymiany filtra DPF?


Dzięki nam filtry cząstek stałych nie będą już dla Państwa zmartwieniem.
Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie serwisowania filtrów cząstek stałych. Zajmujemy się ich diagnozowaniem, naprawą, wymianą i całkowitą dezaktywacją. Fachowe usuwanie DPF to usługa, która wpływa na mniejsze spalanie paliwa. Dodatkową zaletą wyłączenia dotrysku jest wyeliminowanie możliwości występowania oleju napędowego w oleju silnikowym.

Nasza firma rozpoczęła pracę z filtrami cząsteczek stałych kilka lat temu, kiedy w Polsce jeszcze nikt nie był zorientowany w tym temacie. Dlatego jesteśmy pionierami na rynku polskim, a nasze metody serwisu, w tym diagnozowania, naprawy, wymiany i usuwania filtrów cząstek stałych są dużo skuteczniejsze od metod naszej konkurencji, co motwierdzają setki pozytywnych opini o naszej firmie.

Jeśli pojawiły się problemy z filtrem cząstek stałych...

Istnieje kilka metod radzenia sobie z nimi, od czyszczenia, wypalania, regeneracji po całkowite usunięcie DPF a/FAPa. Każde zadanie wykonujemy z największą starannością. Wymieniliśmy, zregenerowaliśmy czy usunęliśmy setki filtrów cząstek stałych, dzięki temu mamy już wypracowane schematy/metody działania, czy to odnośnie fizycznego wyjęcia/założenia filtra DPF bez wyrządzania żadnych uszkodzeń czy usuwanie DPF /FAP w taki sposób że auto nie sprawia żadnych problemów a modyfikacja jest w pełni odwracalna. Zawsze informujemy o wszystkich znalezionych nieprawidłowościach i doradzamy klientom w jaki sposób najszybciej i najtaniej można rozwiązać ich problemy.

Więcej informacji (opisy, zdjęcia, oferta) na temat filtrów cząsteczek stałych (kliknij na link poniżej):Wszelkie prawa zastrzeżone(c) TuneFORCE Grzegorz Stroisz

Wszystkie prawa zastrzeżone - TuneForce | Projekt: Grafika WWW | Filtry cząstek stałych | Google+