Samochody osobowe

Chip tuning to w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowo wykonać chiptuning potrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów. 

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt. 

BMW 1 SERIES F20/F21 120d 2.0L L4 16V 140kW/188HP EDC17C50 B47C20A

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 184 KM 220 KM 210 KM
Moment obrotowy 380 Nm 440 Nm 420 Nm
Nieduże BMW serii F20/21 jest dosyć dynamiczne na seryjnych nastawach, a po modyfikacji zmienia się diametralnie. Zwiększa się elastyczność, a przez to dynamika samochodu oraz zużycie paliwa, które jest odrobinę mniejsze - przy zachowaniu stylu jazdy, jak przed tuningiem.