Samochody osobowe

Chip tuning to w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowo wykonać chiptuning potrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów. 

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt. 

Ford Focus MK3 RS 2.3 EB 350KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 350 KM 380 KM 370 KM
Moment obrotowy 440 Nm 510 Nm 480 Nm
Ponizej prezentujemy zdjęcia samochodu Ford Focus RS Mk3 2.3EB 350KM oraz części tuningowe firmy Mountune, której jesteśmy dealerem.
W samochodzie zmieniono:
1. Intercooler
2. Down pipe
3. Węże układu dolotowego
4. Wzmocnienie pod skrzynkę PTU
5. Wzmocniona poduszka pod silnikiem
Po modyfikacji samochoód legitymuje sie parametrami na poziomie 400KM i niemal 600Nm

Pakiety mocy - Ford Focus RS 2.3EB