Samochody osobowe

Chip tuning to w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowo wykonać chiptuning potrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów. 

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt. 

Chiptuning Nissan Pulsar 1.6DIG-T 190KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 190 KM 230 KM 210 KM
Moment obrotowy 240 Nm 310 Nm 380 Nm
Bardzo popularny silnik, montowany w wielu modelach Nissana, oparty o układ wtryskowy i sterownik silnika Hitach, który jest dosyć egzotyczny i niewiele firm tuningowych w Polsce jest w stanie wykonać w nim modyfikacje. Samochód pokazał książkowe parametry, a po tuningu doszło ok 40KM i niemal 80Nm, co sprawia, że auto jest dużo bardziej elastyczne i szybsze.
➡️ seria 196KM/255Nm 
➡️ mod 235KM/320Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Bezpieczniejsze wyprzedzanie
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze