Samochody osobowe

Chip tuning to w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowo wykonać chiptuning potrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów. 

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt. 

VW Golf R MK6 2.0TFSI 270KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 271 KM 312 KM 306 KM
Moment obrotowy 350 Nm 403 Nm 396 Nm
Bardzo zdrowa seria, a po modyfikacji auto jedzie jeszcze lepiej. W samochodzie zostal zmieniony mało wydajny intercooler na sportowy odpowiednik o większej wydajności.
➡️ seria 300KM/386Nm 
➡️ mod 335KM/440Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Większy komfort podróżowania 
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze