Samochody osobowe

Chip tuning to w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowo wykonać chiptuning potrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów. 

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt. 

Ford Focus MK3 RS 2.3EcoBoost

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 350 KM 380 KM 370 KM
Moment obrotowy 440 Nm 550 Nm 520 Nm
W przypadku Forda Focusa RS 2.3EB 350KM mamy przygotowanych kilka wariantów modyfikacji, w zależności od tego jakie klient chce osiągnąć rezultaty. Dzięki temu każdy wybierze coś dla siebie. Oferujemy dwa główne  stopnie modyfikacji: Stage 1 i Stage 2, stopień pierwszy  obejmuje tyko modyfikację programu i tutaj mamy do wyboru dwie opcje: basic level oraz normal. W obu tych przypadkach samochód jest strojony indywidualnie z tym, że dla wersji basic dopuszczalne jest użytkowanie paliwa 95 oktan, a dla normal tylko i wyłącznie paliwo 98 oktan. Stage 2 obejmuje modyfikacje oprogramowania jak również zmiany mechaniczne, tutaj mamy do wyboru strojenie auta na paliwie 98 oktan lub na 100 oktan. W każdym przypadku samochody są strojone indywidualnie według wskazówek klienta. Aby uzyskać więcej informacji kliknij na link poniżej:

Pakiety mocy - Ford Focus RS 2.3EB