Usuwanie DPF Poznań - profesjonalny serwis DPF

Masz problem z filtrem cząstek stałych? Pojawiające się błędy związane z filtrem DPF? Kosztowne serwisowanie filtra DPF? Konieczność wymiany filtra DPF?

Dzięki nam filtry cząstek stałych nie będą już dla Państwa zmartwieniem. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie serwisowania filtrów cząstek stałych. Zajmujemy się ich diagnozowaniem, naprawą, wymianą i całkowitą dezaktywacją. Fachowe usuwanie DPF to usługa, która wpływa na mniejsze spalanie paliwa. Dodatkową zaletą wyłączenia dotrysku jest wyeliminowanie możliwości występowania oleju napędowego w oleju silnikowym, co jest jednym z głównych powodów dla których klienci decydują się na ostateczne rozwiązanie kłopotu z DPF. Gdy tylko pojawią się pierwsze nieprwidłowości zwiazane z filtrem cząstek stałych powinno sie regularnie obserwować poziom oleju silnikowego - podniesiony stan świadczy o tym, że dostało się do niego paliwo i że olej jest rozrzedzony, przez co nie chroni silnika i turbiny tak jak powinien to robić. Przyczyn tego stanu rzeczy może być bardzo wiele, np. uszkodzony jest filtr i wymagana jest wymiana na nowy DPF(sprawdź jaka jest cena DPF - www.dpfserwis.pl), uszkodzony może być czujnik różnicy ciśnienień lub/i czujniki temperatury DPF lub po prostu problem może powodować inna usterka w samochodzie, nie związana bezpośrednio  filtrem.

Nasza firma TuneFORCE rozpoczęła pracę z filtrami cząsteczek stałych kilka lat temu, kiedy w Polsce jeszcze nikt nie był zorientowany w tym temacie, co można łatwo zweryfikować w internecie. Dlatego jesteśmy pionierami na rynku polskim, a nasze metody serwisu, w tym diagnozowania, naprawy, wymiany i usuwania filtrów cząstek stałych są dużo skuteczniejsze od metod naszej konkurencji, co potwierdza wiele pozytywnych opinii o naszej firmie. Pracujemy na najlepszym i oryginalnym sprzęcie, dzięki czemu obsługujemy niemal każdy model samochodu jaki jest dostępny na rynku. 

Jeśli pojawiły się problemy z filtrem cząstek stałych...

Istnieje kilka metod radzenia sobie z nimi, od czyszczenia DPF, wypalania DPF, regeneracji DPF, wymianę DPF, aż po całkowite usunięcie DPF a/FAPa. Każde zadanie wykonujemy z największą starannością. Wymieniliśmy, zregenerowaliśmy czy usunęliśmy setki filtrów cząstek stałych, dzięki temu mamy już wypracowane schematy/metody działania, czy to odnośnie fizycznego wyjęcia/założenia filtra DPF bez wyrządzania żadnych uszkodzeń czy usuwanie DPF /FAP w taki sposób że auto nie sprawia żadnych problemów a modyfikacja jest w pełni odwracalna. Zawsze informujemy o wszystkich znalezionych nieprawidłowościach i doradzamy klientom w jaki sposób najszybciej i najtaniej można rozwiązać ich problemy. W ciągłej ofercie posiadamy nowe i zregenerowane filtry cząstek stałych DPF.

Więcej informacji (opisy, zdjęcia, oferta) na temat filtrów cząsteczek stałych DPF i katalizatorów SCR(kliknij na jeden z linków poniżej):

DPF Serwis  DPF Serwis