Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

BMW 2 SERIES F22/F45/F46 235i 3.0L L6 24V TURBO 240kW/322HP MEVD17

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 326 KM 375 KM 368 KM
Moment obrotowy 450 Nm 518 Nm 509 Nm

Informacje o silniku 235i

Silnik N55 wyposażony w jedną turbinę poza fantastycznym dźwiękiem charakteryzuje się również sporym potencjałem i podatnością na tuning, co prawda jest on wybredny jeśli chodzi o paliwo i każda modyfikacja musi być wykonana na RON98. W M235i N55 występuje z mocą 326KM, z reguły hamownia pokazuje, że niestety do serii brakuje kilku-kilkunastu koni ale nie ma co się tym przejmować bo po wystrojeniu auta jest znacznie lepiej. Samochód jest dużo bardziej elastyczny i po prostu szybszy. Przy zachowaniu podobnego stylu jazdy jak w serii auto zużywa taka samą ilość paliwa....ale kto by się tym przejmował...nie po to kupuje się M235i. Jak widać ma wykresach po modyfikacji uzyskaliśmy bardzo fajny przyrost i niemal 400KM, które sprawiają że auto nabiera wigoru i jest nie do poznania. Auto ze zdjęć to pierwszy N55 zmodyfikowany w Polsce i najprawdopodobnie w Europie, tak więc jesteśmy pionierami w tuingu N55. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.