Chiptuning Poznań - POWER BOXy i TUNING BOXy

Posiadamy w naszej ofercie POWER BOXy i TUNING BOXy, czyli sterowniki zewnętrzne, które montuje się jako niezależne urządzenia powodujące podniesienie mocy. Budowa BOXa jest w dużej mierze zależna od tego do jakiego samochodu jest on przeznaczony. W przypadku nowoczesnych silników turbo-benzynowych POWERBOXy są niemal tak zbudowane, jak podstawowa wersja sterownika silnika. Wysokiej jakości procesor zarządza wszystkimi procesami zachodzącymi w POWER BOXie.

Przy sprzedaży wysyłkowej do urządzenia wgrywamy podstawowy, delikatny program, na którym każdy sprawny samochód będzie jeździl bezproblemowo. Przy montażu sterownika u nas w firmie auto jest strojone na hamowni, program jest konfigurowany indywidualnie. Należy pamiętać o tym, że strojenie POWER BOXa to nie jest to samo co chiptuning i nie da się programu identycznie zoptymalizować jak podczas chiptuningu, ponieważ nie możemy modyfikować aż tylu parametrów.

Tuning Box chiptuning
Power BOX chiptuning

Nowoczesne TUNING BOXy montowane przy np. silnikach TSI /TFSI czy nowych turbo-benzynach Mercedesa i BMW mają możliwość strojenia w dużo szerszym zakresie niż TUNINGBOXy w dieslach, dlatego można np. w nowym Golfie R 2.0TSI 300Hp uzyskać okolice 360-380Hp, co jest wynikiem rewelacyjnym jak na POWERBOX i zbliżonym do tego co uzyskuje się podczas tradycyjnego chiptuningu.

Montujemy, stroimy i sprzedajemy tylko POWER BOXy najlepszych producentów tego typu urządzeń na świecie, sprawdzone i pewne rozwiązania przetestowane na hamowni. W naszej ofercie znajdują sie Boxy Rapid od Dimsport, JB4 produkowane przez Burger Tuning, Redbox polskiego producenta, firme Vtech. Każda z firm ma lepsze i gorsze rozwiązania, a dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie dobrać jak najlepsze urzadzenie, w jak najlepszej cenie pod konkrenty samochód. Przez naszą hamownie przewija sie dosyć sporo rónych marek i modeli, dzięki czemu nasze doświadczenie opiera sie głównie na praktyce, a nie tylko na teorii.

POWER BOXy w przypadku niektórych marek samochodów to jedyne dostępne rozwiązanie pozwalające na podniesienie mocy w samochodach na gwarancji, w razie awarii samochodu, czy przed wizytą w ASO urządzenie może zostać odłączone przez klienta i potem zamontowane z powrotem. Wgrany program się nie wykasuje i nie ma potrzeby ponownego strojenia.

Przejdź do naszego sklepu aby zamówić Power Box'a do Twojego samochodu!

BOXy Sklep

Jeżeli Twojego auta nie ma na liście lub chciałbyś zamontować i wystroić go u nas w firmie z pomiarami na hamowni,

Skontaktuj się z nami!