Burger Tuning JB4

Sterowniki zewnętrzne typu BOX amerykańskiej firmy BurgerTuning to najbardziej zaawansowane urządzenia tego typu dostępne na rynku.
Urządzenie można połączyć bezprzewodowo z telefonem, czy komputerem. W zależności od marki do której instalujemy BOXa możliwe jest kasowanie błędów, podgląd i odczyt parametrów takich jak zapłon, boost, paliwo i inny, które można zlogować, a na ich podstawie każdy użytkownik może zmodyfikować program w swoim BOXie. 

Urządzenia firmy BurgerTuning w przeciwieństwie do innych dostepnych na rynku kontroluja AFR, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko ewentualnego uszkodzenia silnika wynikające ze zbyt ubogiej mieszanki, a co za tym idzie dużym EGT.

Przyrosty mocy i momentu obrotowego, na urządzeniach JB4 są niemal takie same jak w przypadku klasycznego chiptuningu, tak więc jest to idealne rozwiązanie do samochodów na gwarancji. Dużym atutem Jb4 jest możliwość dostrojenia samochodu, tak więc po wymianie np. intercoolera czy down pipe-u program można zmodyfikować i uzyskać dodatkowe przyrosty.

Zapoznaj się z naszym Katalogiem box'ów JB4: