Chiptuning ONLINE

Część naszych potęcjalnych klientów ma zbyt daleko do naszych partnerów lub dealerów i niestety musi wybierać loklanych, często niezbyt dobrych tunerów. Postanowiliśmy więc znaleźć rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcieliby mieć samochód zmodyfikowany przez TuneFORCE, a nie mają czasu lub po prostu nie chce się im nigdzie jechać. 
Wprowadzilismy do naszej oferty chip tuning online oraz nasz personalny programator CarFLASHER, dzięki któremu chiptuning online będzi emożliwy. Nasz programator nie obsługuje wszystkich samochodów, czy silników ale w większości przypadków CarFLASHER obsłuży niemal każdego diesla i większość silników benynowych. Jakie marki da się tuningować online? Nasz programator programuje: BMW, Fordy, VW, Audi, Skoda, Seat, Reanult, KIA, Hyundai czy Mercedes i kilka innych.

Co to jest CarFLASHER?
CarFLASHER to przenośny programator przeznaczony do programowania samochodów. Programuje sterowniki silnika i skrzyń biegów. CarFLASHER jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Nasz suport online będzie w stanie pomóc Ci z instalacją jeśli będziesz miał jakiś kłopot. Nasze urządzenia sprzedajemy również w USA i tam również wszyscy świetnie sobie radzą z obsługą CarFLASHER'a.

Jak to działa? Co muszę zrobić?
(1) Zamówienie. Dostaniesz od nas opakowanie, w którym będą znajdować się: programator, kabel USB-mini i klucz USB, które dadzą Ci możliwość programowania i instalacji naszego softu. Soft otrzymujesz drogą mailową. Cena podstawowego pakietu zawiera mapę Stage1 - jest to modyfikacja przeznaczona dla samochodu bez żadnych zmian mechanicznych. Podnosi moc o ok 25-35KM/50-70Nm w zależności od kondycji konkretnej jednostki. W każdej chwili możesz domówić sobie mapę Stage2 (auto z zmienionym intercoolerem i/lub down pipe'm). Seryjna mapa będzie również dostępna po podłączeniu urządzenia do samochodu i jej odczycie.

Hazard jest w Polsce legalny, ale ogranicza się do gier w kasyno online polska i państwowej loterii. Choć Ministerstwo Finansów podobno chciało dopuścić automaty do gier online, szybko wycofało się z tego pomysłu. Argumentowano, że uzależniająca natura automatów do gier sprawia, że nie nadają się one do gier online. Ale to jeszcze nie koniec historii. Polski rząd posiada teraz listę renomowanych kasyn online dla polskich graczy. Nadal istnieją ograniczenia dotyczące prowadzenia kasyn online w Polsce, ale coraz więcej z nich jest otwieranych. W polskich kasynach gracze mogą grać w ruletkę, blackjacka, automaty do gry i wideo pokera. Pomimo legalności hazardu online, mieszkańcy Polski nadal muszą płacić światowe podatki dochodowe od wygranych. Standardowa stawka dla polskich kasyn online wynosi 19%. Warto również wiedzieć, że kasyna online w Polsce muszą mieć licencjonowane polskie biuro, co oznacza, że mogą stosować się do zasad i przepisów władz hazardowych kraju. Inną ważną zaletą kasyn online w Polsce jest to, że nigdy nie jesteś ograniczony do jednej gry. Ponieważ możesz przechodzić z jednej gry do drugiej, twoje szanse na wygraną wzrastają. Ponadto, różne kasyna oferują różne kursy, co oznacza, że możesz wybrać rodzaj zakładu, który chcesz postawić i odpowiednio go obstawić. Chociaż są to wspaniałe zalety, są też pewne wady, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze kasyna online w Polsce. Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, grając w kasynie online w Polsce, jest to, że zawsze są nowe gry do zagrania i nigdy nie będziesz się nudzić!

(2) Instalujesz program na komputerze. Instalacja jest bardzo prosta ale możemy Ci w niej pomóc i przeprowadzić całą procedurę online przez zdalny pulpit.
(3) Podłączasz CarFLASHER do złącza OBD w Twoim samochodzie W zależności od konkretnego modelu samochodu czy silnika soft będziesz odczytywał bezpośrednio z ECU lub otrzymasz go z serwera po zrobieniu ID. W tej procedurze również możemy Ci pomóc online przez zdalny pulpit.

Ile kosztuje CarFLASHER?
Podstawowy pakiet kosztuje 1200zł. Zawiera on: programator CarFLASHER z akcesoriami. Na maila dostajesz od nas Stage1(mechanicznie seryjne auto). Dodatkowo możesz zamówić Stage2 czyli program do mechnicznie seryjnego auta ze zmienionym jedynie down pipe i intercoolerem - cena od 200zł. 

Czy potrzebna jest hamownia?
Wszystkie modyfikacje jakie oferujemy były i są nadal testowane na obciążeniowych hamowniach podwoziowych. W samochodach z silnikami diesla, przy założeniu, że samochód jest sprawny i prawidłowo serwisowany rozbieżności w mocy i przebiegu momentu obrotowego są na poziomie 5-15KM/10-30Nm w serii jak i po modzie. Tak więc możemy bez problemu określić parametry jakie auto będzie miało po modyfikacji. Oczywiście jeśli masz ochotę i nadmiar gotówki to możesz sobie pojechać na hamownię i sprawdzić parametry seryjne i parametry po naszej modyfikacji.

Gdzie kupić?
Nasz programator możesz kupić tutaj: SKLEP CARFLASHER

Czy muszę jakoś sprawdzić i przygotować samochód?
Tak. Jesteś odpowiedzialny za swój samochód i jego przygotowanie do tuningu niezależnie czy robisz tuning online, czy jedziesz do tunera. Tutaj opisaliśmy jak powinno sie przygotować auto do tuningu:

Jak przygotować samochód do chiptuningu