Chiptuning Poznań - cena

Cena chip tuningu w naszej firmie zależy od wielu czynników. Najważniejsze kryterium decydujące o cenie chiptuningu to rok produkcji samochodu. Potem bierzemy pod uwagę pojemność silnika, rodzaj paliwa i generację układu wtryskowego(powiązane z rokiem produkcji). Na tej bazie wyceniamy il będzie kosztowała usługa - chip tuning. 

Usługę którą my wykonujemy, nazywaną powszechnie chiptuningiem my nazywamy strojeniem samochodu. Jest to kalibracja silnika mająca na celu zwiększenie mocy i optymalizację parametrów. W zależności o typu jednostki napędowej i sterownika silnika cała operacja może być bardzo szybka, bo ECU programuje się przez złącze OBD w kilka minut lub długa, gdzie trzeba wydobyć mocno zabudowany sterownik silnika i programować go na stole. Są też samochody, które programują się przez złącze OBD2 ale np odczyt pamięci trwa ok 1-2h, przykładem takiego auta jest np. Isuzu D-Max 2.5D. I tutaj dochodzimy do kolejnego aspektu, który decyduje o cenie, czyli ilość czasu jaką trzeba włożyć w konkretny samochód. Nasze ceny  stałe i gdy otrzymasz cenę to potem nie powiększamy jej jeśli się okaże, że akurat przy Twoim samochodzie spędziliśmy 2h więcej niż zakładaliśmy. Cena może ulec zmianie tylko w przypadku, gdy będziesz chciał zrobić coś dodatkowego jak np. zmianę limitera prędkości maksymalnej, p&b itp,

Cena chiptuningu - strojenia samochodu rozpoczynaja się od kwoty 1000zł za samochody starsze, z silnikami diesla a kończy nawet na cyfrach rzędu 5000zł przy skomplikowanych silnikach benzynowych. Nie modyfikujemy diesli starszych niż 15 lat i aut z silnikami benzynowymi starszymi niż 10 lat. Na cenę chiptuningu ma wpływ wiele czynników, dlatego najlepiej przed umówieniem wizyty napisz do nas maila lub skorzystaj z FORMULARZA WYCEN. Po uzyskaniu wyceny możesz od razu sam sobie zarezerwować termin korzystając z FORMULARZA REZERWACJI. Skraca to czas potrzebny na standardową rezerwację terminu i dodatkowo uzyskujesz z automatu 5% rabatu. Co o tym sądzisz? Wydaje nam się, że to świetna oferta, bo oszczędzasz swój czas i przy okazji trochę pieniędzy

Gdy masz samochód na gwarancji, w którym niekoniecznie rozsądne jest programowanie komputera lub po prostu jest ono jeszcze niemożliwe możemy zaproponować Ci sterownik zewnętrzny - BOX. Ceny BOXów zależą przed wszystkim od tego kto je produkuje. Staramy się oferować BOXy w jak najlepszych cenach i dobieramy je jak najbardziej optymalnie zgodnie z naszym doświadczeniem. Jeśli za jakiś BOX nie opłaca się dopłacać to Cie o tym poinformujemy. Mamy w ofercie BOXy takich firm jak DTE, RaceCHIP, V-tech czy Burger Motorsport. Ceny BOXów z montażem i dostrojeniem czy doregulowaniem na hamowni zaczynają sie mniej więcej od 900zł al taka średnia cena to ok 2000-2500zł za DTE i RaceCHIPa, JB4 z modułem BT to wydatek rzędu 3000-4000zł.

Pewnie się zastanawiasz jak sprawdzić naszą pracę i gdzie oglądnąć wykresy....my odchodzimy od szablonu standardowej firmy tuningowej, która zamieszcza na swojej stronie tabelki z cyferkami i obiecuje złote góry. Oczywiście mamy na stronie katalog ale nie aktualizujemy już go od dłuższego czasu, bo uznaliśmy że nie ma to sensu. Po co Ci są potrzebne cyferki wyliczane przez algorytm, który z automatu do serii dodaje np. 10% do mocy i 20% do momentu obrotowego. Naszym zdaniem najlepiej oglądać realne wykresy, krzywe jakie faktycznie uzyskuje się na hamowni. Możesz to zrobić na naszym profilu na FB: https://www.facebook.com/TuneFORCE  lub na Instagramie: https://www.instagram.com/tuneforce_poland/ Na naszych profilach znajdziesz sporo wykresów ale to zaledwie część naszej pracy. Jeśli czegoś nie możesz znaleźć to pisz śmiało, chętnie pomożemy.