Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

Chiptuning Audi SQ5 3.0TFSI 354KM CTUD

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 354 KM 390 KM 375 KM
Moment obrotowy 400 Nm 500 Nm 470 Nm
Audi SQ5 3.0TFSI CTUD 354KM
Silnik 3.0TFSI, wyposażony w kompresor generuje bardzo fajne przyrosty. Prezentowany egzemplarz wygenerował w serii ok 20KM mniej, niż powinien mieć ale jest to norma w przypadku tych silników. Klient zdecydował się na Stage2, czyli modyfikację oprogramowania oraz wymianę kółka na kompresorze. Do tego zestawu powinna zostać dołożona wydajniejsza, wodna chłodnica powietrza ze względu na to, że seryjna jest mało wydajna i w nawet chłodny dzień bez problemu na serii można zobaczyć w niej temperature na poziomie 90C, co mocno ogranicza osiągi. 
Wykonane modyfikacje:
✔️Sportowe kółko kompresora z nowym paskiem
✔️Modyfikacja oprogramowania PCM
✔️Modyfikacja oprogramowania TCM
Parametry:
➡️ seria 333KM/450Nm 
➡️ mod 420KM/540Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Większy komfort podróżowania 
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze