Chiptuning - file service/serwis plików

TuneFORCE File Service - zostań naszym partnerem! 

Jeśli zajrzałeś na tą stronę to pewnie jesteś właścicielem firmy tuningowej lub warsztatu w którym oferujesz usługi związane z modyfikacją oprogramowania, czyli chip tuning lub wyłączanie EGR, czy wyłączanie DPF.
A może dopiero chciałbyś rozpocząć przygodę z chiptuningiem i otworzyć własną firmę, kupić sprzęt i stać się cenionym i polecanym przez klientów fachowcem?

Bez znaczenia jaki jest Twój status biznesowy z pewnością szukasz firmy, która wykona pewną i sprawdzoną modyfikację, po której klienci nie będą wracali z reklamacjami. Bardzo dobrze trafiłeś. Nasza firma istnieje na rynku od 12 lat. Przez ten czas zmodyfikowaliśmy w naszej siedzibie, u naszych oficjalnych i nieoficjalnych partnerów tysiące samochodów(niemal 11 tyś. aut). Podnosiliśmy moc, czy wykonywaliśmy innego rodzaju zmiany.Każda jedna modyfikacja, którą wykonujemy robiona jest w oparciu o nasze doświadczenie i tysiące pomiarów i strojeń na hamowni.

Dlaczego wybrać TuneFORCE File Service?
Przede wszystkim dlatego, ze jesteśmy rzetelnym i uczciwym partnerem. Przy modyfikacji i programowaniu sterowników silnika nie zawsze wszystko wygląda ładnie i kolorowo. Często osoba programująca samochód zmaga się z wieloma trudnościami i dodatkowa praca o której nikt nawet by nie pomyślał. Nasze ogromne doświadczenie i dzielenie się naszą wiedzą z naszymi partnerami pozwala uniknąć wiele kosztownych lub czasochłonnych awarii przed którymi nikt inny by Cie nie ostrzegł. Gwarantujemy, ze nigdzie indziej nie będziesz traktowany tak samo dobrze jak ma miejsce u nas.

Jakie modyfikacje wykonujecie?
Dostarczamy wiele różnych rozwiązań do większości samochodów na rynku. Od chi tuningu zaczynając do wyłączenia dpfa, egra, adblue/scra, kata, gpfa/opfa, klap wirowych na COD(cylinder on demand) kończąc. Nawet jeśli czego tutaj nie wymieniłem to i tak dostarczymy Ci to rozwiązanie.

Jaki sprzęt musisz kupić i kto Ci go dostarczy?
Pewnie to jest tak na prawdę pierwsze pytanie jakie sobie zadasz myśląc o możliwości programowania samochodów. Mamy w ofercie sprzęt naprawdę wielu producentów ale najbardziej optymalnym pod względem finansowym i jakościowym jest urządzenie firmy MagicMotorsport, czyli Flex. Jest to sprzęt którym zaprogramujesz sterownik silnika na trzy sposoby...OBD , Bench lub Boot...czyli w jednym urządzeniu masz wszystko co potrzebujesz. Zaprogramujesz nim zarówno sterownik silnika jak i przeprogramujesz sterownik skrzyni biegów. Urządzenie w wersji Slave jest podpinane pod naszego Mastera co oznacza ze pliki czytane tym sprzętem możemy modyfikować tylko my. Masz oczywiście możliwość zmiany i możesz przypisać sprzęt do innego Mastera w innej firmie lub zrobić upgrade do wersji Master. Flex w oferowanej przez nas wersji z wszystkimi protokołami kosztuje 2500euro. W zestawie masz niemal wszystko co potrzebujesz do tuningu. Dodatkowo musisz dokupić kilka igieł do bezinwazyjnego połączenia podczas programowania w trybie boot. Te igły również możesz kupić u nas. Przy nawiązaniu współpracy i zakupie naszego programatora pierwsze modyfikacje do kwoty 2000zl wykonujemy gratis. Tak wiec na kilku pierwszych samochodach będziesz mógł się przeszkolić i odrobić sprzęt. Po wykorzystaniu kwoty 2000zl zaczynamy naliczanie.

Ile zapłacę za plik tuningowy?
W zależności jaki typ modyfikacji wykonujemy, czyli czy jest to stage1 czy stage3 lub wyłączenie DPFa lub EGRa albo AdBlue mamy różne stawki. Ceny są różne dlatego najlepiej skontaktuj się z nami to przedstawimy Ci konkretna ofertę cenową.

Jak to dziala?
Bardzo prosto...
Wysyłasz do nas odczytany plik, my go modyfikujemy i odsyłamy
- najprostsza metoda ze wszystkich dostepnych na rynku
- wysyłasz nam plik nazywając i przygotowując go wg naszego opisu
- wykonujemy modyfikację - określasz jak szybko ma być ona zrobiona. Im szybciej tym drożej
- odsyłamy zmodyfikowany plik via mail lub Whatsup/Skype

Czy prowadzicie szkolenia z chip tuningu?
Jasne, że tak! Zaczynając od podstawowych szkoleń na zaawansowanych kończąc. Jeśli chcesz zostać naszym partnerem/dealerem to podstawowe szkolenie z obsługi urządzeń, przygotowywania pojazdu, przygotowywania plików otrzymujesz od nas gratis. A może nie czujesz się za mocny w prowadzeniu firmy tuningowej i potrzebujesz szkolenia z zakresu prowadzenia tego typu działalności?Jesli chcialbys sie zaglebic i spróbować własnych sił w modyfikacji plików to tutaj również przychodzimy z pomocą. Pokażemy Ci jak to zrobić i pomożemy zostać tunerem. Nie działamy szablonowo i ofertę dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta. Z nami zbudujesz dodatkową gałąź w swojej firmie i zarobisz dodatkowe pieniądze. Nie zastanawiaj się dłużej tylko napisz do nas i zacznij z nami zarabiać!

Formularz kontaktowy