Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

Chiptuning Ford Fiesta ST200 1.6EB 200KM MK7

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 200 KM 230 KM 210 KM
Moment obrotowy 290 Nm 350 Nm 325 Nm
Ford Fiesta ST200 1.6EB 200KM
Silnik 1.6EB w serii katalogowo ma 200KM ale modyfikowany egzemplarz po wymianie układu wydechowego pokazał aż 218KM. Z uwagi na praktycznie koniec wydajności seryjnej turbiny nie mogliśmy poszaleć z mocą maksymalną ale średni przyrosty mocy w całym zakresie prędkości obrotowej do ok 5500rpm wynosi ok 30KM. Moment obrotowy podnieśliśmy o dodatkowe 50-60Nm. Aby zrobić cokolwiek więcej trzeba wymienić turbinę i mało wydajny, seryjny intercooler.
Dodatkowo w samochodzie włączyliśmy pops and bangs: https://youtu.be/eGWb0qI_Cgo
➡️ seria 200KM/290Nm 
➡️ mod 231KM/355Nm
Modyfikacje:
DP Milltek 
CAT-back Milltek
Modyfikacja oprogramowania PCM