Chiptuning Ford Ranger

Od mniej więcej 2019r do Forda Rangera trafił najnowszy silnik EcoBLUE z dwiema sprężarkami. Ten sam silnik występuje również w Mondeo czy Smaxie oraz Galaxy. Niemniej jednak w dużym Rangerze 213KM szału nie robią..a przede wszystkim seryjny moment obrotowy nie napawa optymizmem jeśli pomyślimy o pojechaniu tym autem w cięższy teren. Poprawienie fabrycznych parametrów to dla większości użytkowników tego modelu to must have.

Dla nowego Forda Rangera (Raptor, Wildtrak) w tej chwili nie mamy dużego wyboru jeśli chodzi o rozwiązania podnoszące moc. Sterowniki silnika na dzień dzisiejszy(20.05.2022) są nie do zaprogramowania przez nikogo na świecie.

Stage 0,5
1. Moduł zewnętrzny typu BOX
Testowaliśmy praktycznie wszystkie dostępne na rynku urządzenia, aż w końcu udało nam się wybrać najlepsze z nich i tylko to rozwiązanie oferujemy naszym klientom. 
Świetne przyrosty - w zasadzie jak po chiptuningu co przekłada się na dużo większa przyjemność z jazdy oraz na mniejsze zużycie paliwa. Klienci wielokrotnie nas informowali, o tym, że auta zużywają ok 1-2l mniej przy zachowaniu tego samego stylu jazdy.

Przykładowe wykresy - Ford Ranger Raptor

Czy muszę do was przyjechać na montaż?

Nie. Możesz zamówić BOX, a my Ci go wyślemy. Urządzenie jest bardzo proste w montażu. Jest już przez nas zaprogramowane i Ty nie musisz nic więcej z nim robić. Zakładasz do auta i cieszysz się większą mocą.
Przyrosty oscylują w okolicy 25-40KM/60-90Nm w zależności który program włączysz za pomocą aplikacji na telefonie.
Urządzenie z możliwością obsługi przez BT z wysyłką kosztuje u nas 2399zł brutto(sterownik paliwa/kontroler paliwa itp.).

BOX'y zamówienia - Ford Ranger 2.0EcoBLUE BiTURBO