Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

Chiptuning Nissan Pulsar 1.6DIG-T 190KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 190 KM 230 KM 210 KM
Moment obrotowy 240 Nm 310 Nm 380 Nm
Bardzo popularny silnik, montowany w wielu modelach Nissana, oparty o układ wtryskowy i sterownik silnika Hitach, który jest dosyć egzotyczny i niewiele firm tuningowych w Polsce jest w stanie wykonać w nim modyfikacje. Samochód pokazał książkowe parametry, a po tuningu doszło ok 40KM i niemal 80Nm, co sprawia, że auto jest dużo bardziej elastyczne i szybsze.
➡️ seria 196KM/255Nm 
➡️ mod 235KM/320Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Bezpieczniejsze wyprzedzanie
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze