Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

Chiptuning Peugeot Boxer II 2.2HDI 150KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 150 KM 175 KM 165 KM
Moment obrotowy 350 Nm 380 Nm 400 Nm
Peugeot Boxer 2.2HDI 150KM My2014
Mimo tego, że jest to najmocniejsza wersja silnika 2.2HDI to i tak seryjna moc była niewystarczająca. Do niedawna sterowniki te były nieprogramowalne ale już nie ma z nimi problemów, w związku z tym, że jest to ten sam silnik co w Transicie, z tym samym układem wtryskowym to i parametry po modyfikacji wychodzą podobnie .
➡️ seria 149KM/343Nm 
➡️ mod 177KM/389Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Bezpieczniejsze wyprzedzanie
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze