Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

Skoda Octavia III VRS 2.0TSI 230KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 230 KM 300 KM 280 KM
Moment obrotowy 350 Nm 450 Nm 430 Nm
Seryjne osiągi to jednak odrobine za mało, dlatego klient zdecydował się na poprawienie fabrycznych parametrów. Z ładnej serii udało nam się uzyskać bardzo ładny przyrost.
➡️ seria 250KM/375Nm 
➡️ mod 330KM/445Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Lepsze czasy okrążeń na torze
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze