Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

Skoda Octavia III VRS 2.0TDI 184KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 184 KM 215 KM 200 KM
Moment obrotowy 380 Nm 450 Nm 420 Nm
Skoda Octavia III VRS 2.0TDI 184KM DSG My2015
Seryjne osiągi to jednak odrobine za mało, jak na samochód ze sportowymi ambicjami, dlatego klient zdecydował się na poprawienie fabrycznych parametrów. Z ładnej serii udało nam się uzyskać bardzo ładny przyrost.
➡️ seria 175KM/355Nm 
➡️ mod 215KM/440Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Bezpieczniejsze wyprzedzanie
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze