Chiptuning Trójmiasto

Czy jesteś zainteresowany podniesieniem mocy, czyli wykonaniem chip tuningu? Jeśli tak to w Trójmieście polecamy tylko chiptuning Trójmiasto, czyli Motocomp, który jest naszym partnerem. TuneFORCE Trójmiasto to najbardziej przyjazna klientom firma na Pomorzu. Wiele lat doświadczenia, najlepsza hamownia w okolicy i setki powracających klientów sświadczą o naszej bezkonkuryncejności.

Nie wiesz  co to jest chip tuning ?
Zalecamy więc abys zapoznał się z naszą stroną na której znajdziesz interesujące informacje: CO TO JEST CHIPTUNING

Wydaje się, że polscy gracze kasyn online mają skłonność do tuningowania swoich samochodów. Świadczy o tym niedawna ankieta, z której wynika, że przyznał się do tego prawie co czwarty Polak lubiący hazard. Chip tuning to proces modyfikacji systemu zarządzania silnikiem samochodu w celu uzyskania z niego większej mocy i osiągów. W ostatnich latach staje się coraz bardziej popularny w Polsce, a wielu młodych graczy w najlepszych kasyna online postrzega chip tuning jako sposób na wyróżnienie się z tłumu.
chiptuning TuneFORCE

Dlaczego wybrać Chiptuning Trójmiasto, czyli Motocomp? Tylko TuneFORCE Trójmiasto, czyli nasz partner Motocomp. Nasza współpraca z firmą zlokalizowaną niedaleko Gdańska czy Gdyni rozpoczęła się w wilele lat temu. Szymon -właściciel Motocomp szukał specjalistów, którzy będą z nim stroili samochody, a my szukaliśmy partnera, który jest uczciwy i rzetelny. Naszym zdaniem nie ma bardziej rzetelnego fachowaca w Trójmieście niż Szymon, który jako jeden z naprawde nielicznych reprezntuje jeszcze starą szkołę, która harakteryzuje się niezwykłą dokładnościa i dbałością o detale. Szymon każdy Samochód traktuje jak swój. Motocomp.Nie szukaj w Trójmieście/Gdyni/Gdańsku czy Sopocie nikogo innego...nie trać czasu na szukanie alternatywy tylko skorzystaj z naszej oferty - gwarantujemy, że będziesz zadowolony. 

Chiptuning...w skrócie...

Chip tuning jest to modyfikacja polegająca na zoptymalizowaniu pracy silnika, czyli: układu dolotowego, wytryskowego i wydechowego. Chiptuning pozwala na optymalizację składu mieszanki i możliwe jest lepsze spalanie w cylindrze, co skutkuje mniejszymi stratami. Modyfikujemy samochody z silnikami benzynowymi oraz z silnikami diesla. Nie zajmujemy się samochodami starszymi niż 15 lat w przypadku silników diesla i 10 lat w przypadku silników benzynowych..

Zawsze chiptuning trójmiasto jest wykonywany indywidualnie zgodnie ze sztuką. Zanim wykonasz chip tuning postaraj się o sprawdzenie swojego samochodu - zalecamy zapoznanie się z zaleceniami: JAK PRZYGOTOWAĆ SAMOCHÓD DO CHIPTUNINGU. Gdy przyjedziesz do nas na wykonanie chip tuningu to przed przystąpieniem do strojenia sprawdzamy ogólną kondycję samochodu. Nie zajmujemy się wtedy szczegółową diagnostyką - to musi zostać zrobione przed tuningiem. Gdyby podczas strojenia okazało się, że samochód jest niesprawny, to wracamy do serii, a Ty płacisz tylko za nasz czas, sprawdzenie i pomiary. W czasie naszej pracy bierzemy pod uwagę wiele aspektów w tym stan techniczny pojazdu, ewentualne modyfikacje mechaniczne oraz preferencje kierowcy. W skrócie można przyjąć, że w przypadku silników diesla przyrosty oscylują w okolicy 20-40KM/50-70Nm dla silników o pojemności do ok 2.0l i ok 30-60KM/60-150Nm w przypadku silników o pojemności rzędu 3.0l

chiptuning elektroniczny jako optymalizacja pracy silnika

Jak wygląda przebieg chiptuningu w Trójmieście(Gdynia, Gdańsk, Sopot)?  

Tak samo jak u innych naszych dealerów - profesjonalnie:
1. W pierwszej kolejności samochód jest sprawdzany ogólnie czy nie wykazuje jakiś odchyłek, które uniemożliwiają wykonanie chiptuningu.
2. Odczytujemy zawartość sterownika silniki i ewentualnie sterownika skrzyni biegów, jeśli będziemy mieli programować również skrzynię.
3. Samochód jest testowany podczas próby dynamicznej, sprowadzana jest wtedy moc i moment obrotowy jaki generuje.
4. Wgranie programu/programów
5. Testy dynamiczne i pomiary mocy i momentu obrotowego.
6. Korekty i kolejne pomiary itp

przebieg chiptuningu w TuneFORCE Poznań

Zapraszamy na tuning elektroniczny do naszego warsztatu TuneFORCE w Trójmieście. Tuning auta może zająć kilka godzin lub nawet cały dzień. Prosimy aby samochód został dostarczony rano, zaraz po otwarciu firmy, a odbiór najlepiej planować na południe przed zamknięciem firmy. Sporadycznie podczas chip tuningu mogą wystąpić jakieś errory związane ułomnością urządzeń, w takich wypadkach klient jest informowany, że nastąpił poślizg i auto będzie do odbioru np. na kolejny dzień. Wyznajemy zasadę, że lepiej robić wolniej, a dokładniej. Oczywiście modyfikujemy auta wszystkich klientów, nie tylko z Żukczyna. Obsługujemy również takie miasta jak: chiptuning Sopot, chiptuning Gdańsk, chiptuning Gdynia - można powiedzieć, ża mamy klientów z całego powiatu Wałbrzyskiego czy nawet całego Dolnego Śląska. Mapka dojazdowa i nasz adres: CHIPTUNING TRÓJMIASTO  ADRES

Chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania( FAQ ):