Samochody osobowe chiptuning TuneFORCE

Chip tuningto w skrócie modyfikacja programu w sterowniku silnika. Aby bezproblemowowykonać chiptuningpotrzebny jest profesjonalny sprzęt oraz wiedza i doświadczenie, zwłaszcza przy modyfikacji elektronicznej w najnowszych samochodach, z najnowszej generacji układami wtryskowymi i kalkulatorami wtrysku. W przeciwieństwie do naszej konkurencji wszystkie modyfikacje wykonujemy sami, posiadamy oryginalny sprzęt do tuningu, oryginalne oprogramowanie oraz profesjonalna hamownię obciążeniowa 4x4 firmy Maha, dzięki czemu możemy zapewnić obsługę najnowszych samochodów.

chiptuning osobowe
Przyrost mocy jaki daje chiptuning

Katalog mocy - TuneFORCE

W katalogu mocy - chiptuning, pokazaliśmy w skrócie jaki efekt można uzyskać wykonując chip tuning i jakie korzyści to ze sobą niesie. Zapraszamy również do zapoznania się z przykładowymi przyrostami mocy. Wszystkie parametry podane w tabelach są orientacyjne, w jednym samochodzie uzyska się gorsze, a w innym dużo lepsze wyniki, wszystko zależy od kondycji konkretnego egzemplarza i tego jak silnik/układ wtryskowy, dolotowy itd reagują na modyfikację. Może się zdarzyć, że pominęliśmy w katalogu jakiś model samochodu, jeśli nie znajdziesz na liście swojego auta prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszym katalogiem rozwiązań!

Chiptuning VW Caddy 1.6TDI 102KM

Parametr Orginał Chiptuning Power Box
Moc 102 KM 135 KM 125 KM
Moment obrotowy 250 Nm 300 Nm 285 Nm
VW Caddy 1.6TDI 102KM My2015
Jak widać po pomiarze, w samochodzie sporo brakowało do tego co powinno być w serii, wyszło tak jak wychodzi w wersjach 75KM :-) W przypadku Caddy bardzo często po aktualizacji oprogramowania w autoryzowanym serwisie przez przypadek zostaje obniżona moc, poprzez wgranie oprogramowania od słabszej wersji mocnowej. 
➡️ seria 77KM/210Nm 
➡️ mod 145KM/280Nm
Plusy tuningu:
Większa elastyczność
Większy komfort podróżowania 
Spalanie na tym samym poziomie lub odrobinę mniejsze