Auto serwis Poznań

Auto serwis w Poznaniu

W naszym warsztacie oprócz usług z zakresu chiptuningu i serwisu filtrów cząstek stałych nasza firma zajmuje się również obsługą serwisową samochodów osobowych.Poniżej krótkie zestawienie usług jakimi zajmują się nasi mechanicy. Są to głównie usługi związane z serwisem okresowym samochodów osobowych ale również naprawy i modyfikacje zawieszenia czy układu hamulcowego. Ceny usług ustalane są indywidualnie. 
W naszej ofercie posiadamy oleje silnikowe i inne produkty firmy Millers i ta markę polecamy naszym klientom. Są to oleje, które używamy w naszych wszystkich firmowych samochodach, w tym aucie użytkowanym tylko na torze, w którym jakość oleju jest niezwykle istotna. Nasza opinia na temat tych produktów opiera się na doświadczeniu oraz test laboratoryjnych, na które co jakiś czas wysyłany jest olej zużyty i nowy z kolejnej partii. Tak więc na bieżąco widzimy czy producent czegoś nie zmienił na gorsze. Oczywiście jeśli klient ma takie życzenie to możemy zastosować całkowicie inny olej, czy dodatek. 
Części zamienne jakie stosują nasi mechanicy są to głównie oryginały zakupione w ASO lub najwyższej klasy zamienniki, decyzja o wyborze konkretnego produktu/producenta podejmowana jest po konsultacji z klientem, który podejmuje końcową decyzję.

Obsługujemy głównie trzy grupy aut:

1. Auto serwis aut grupy VW/Audi/Seat/Skoda
2. Auto serwis aut grupy Ford/Mazda
3. Auto serwis aut grupy Fiat/Opel/Alfa Romeo/Saab
4. Auto serwis aut BMW

Wykonujemy serwis samochodów głównie w zakresie:

1. Wymiana rozrządów
2. Wymiana płynów eksploatacyjnych
3. Wymiana filtrów
4. Wymiana klocków/tarcz
5. Wymiana amortyzatorów

Zapraszamy również na:

1. Pełną diagnostykę komputerową(poziom serwisowy lub zbliżony). 
2. Pomiary mocy/momentu obrotowego na hamowni obciążeniowej 4x4
3. Logi dynamiczne, które wykonywane są podczas próby drogowej lub podcas testów na hamowni
4. Wyłaczenie/usuwanie/zaślepianie:
- DPF/FAP/SCR
- EGR
- Obsługa klap wirowych
- Sondy lambda
itp.
5. Oleje silnikowe Millers