TuneFORCE 4dflasher

TuneFORCE 4dflasher to innowacyjny przenośny programator do samochodów marki Ford
Teraz aby cieszyć się większą mocą i elastycznością swojego samochodu możesz to zrobić we własnym zakresie!
Jak za pewne wiesz TuneFORCE jest firmą, która niemal codziennie modyfikuje jakiegoś Forda. Wzmocniliśmy już tysiące Fordów, których właściciele cieszą się większą mocą i bezproblemową eksploatacją. Niestety wielu klientów ma do nas po prostu za daleko, czy jest im ciężko znaleźć wolny dzień aby odwiedzić jeden z naszych oddziałów. Z myślą o takich klientach wprowadziliśmy nasz nowy produkt 4dflasher.

4dflasher możesz zakupić w jednej z dwóch dostępny opcji:
1. Niezależny programator/accessport 
Jest to innowacyjny programator do pracy z którym nie potrzebujesz laptopa, wystarczy podłączyć 4dflasher do gniazda OBD swojego Forda, zrobisz logi, czy sprawdzisz nim błędy. Programator przypisany jest w jednym czasie tylko do jednego pojazdu i można go wykorzystać w innym pod warunkiem, że został odinstalowany z tego pierwszego. Zmianę auta można wykonać 5 razy, a potem programator musi zostać zresetowany - jest to usługa dodatkowo płatna. Programator przychodzi wraz z przewodem, którym możesz go podłączyć do komputera oraz z przewodem do podłączenia programatora pod gniazdo OBD. 4dflasher w podstawowej opcji, czyli z basic stage1 kosztuje:
a) Silniki benzynowe: 2299zł brutto, dodatkowy program stage2 kosztuje 499zł brutto, a custom tuning 799zł brutto.

2. PCV programator
Czyli urządzenie do obsługi za pomoca laptopa. Instalujesz program na swoim laptopie, podłączasz programator z jednej strony do laptopa, a z drugiej strony do komputera i wgrywasz program do swojego auta, robisz logi, czy sprawdzasz błędy. Możesz to zrobić sam lub my to zrobimy zdalnie gdy połączysz się z nami swoim komputerem. 4dflasher PCV w podstawowej opcji, przychodzi z basic stage1 i kosztuje:
a) Silniki benzynowe: 2299zł brutto, dodatkowy program stage2 kosztuje 499zł brutto, a custom tuning 799zł brutto.
b) Silniki diesla: 1599zł brutto, dodatkowy program stage2 kosztuje 399zł brutto, a custom tuning 799zł brutto.

Standardowo 4dflasher przyjdzie do Ciebie z modyfikacją stage1, dodatkowo możesz dokupić modyfikację stage2 jeśli jest dostępna dla Twojego modelu. Oprócz standardowych modyfikacji możesz zamówić custom tuning(do stage2+), czyli indywidualne strojenie oparte o wykonane przez Ciebie logi.

Wszystkie konfiguracje jakie oferujemy zostały przetestowane wielokrotnie na naszej hamowni, tak więc nawet basic stage1 i stage2 to modyfikacje w pełni sprawdzone na setkach samochodów.

4dflasher dostęny jest dla następujących modeli z silnikami benzynowymi i silnikami diesla:

1. Ford Focus MK3(wszystkie silniki EcoBoost oraz niektóre diesle)
2. Ford Focus MK4(wszystkie silniki EcoBoost oraz niektóre diesle)
3. Ford Fiesta MK7(wszystkie silniki EcoBoost oraz niektóre diesle)
4. Ford Fiesta MK8(wszystkie silniki EcoBoost oraz niektóre diesle)
5. Mustang 2.3EB i 5.0

W przypadku silników diesla 4dflasher występuje tylko w opcji PCV. Nie obsługuje najnowszych silników 2.0EcoBlue od roku modelowego 2020, czyli od lipca 2019r.

Jeśli chcesz zamówić 4dflasher zapraszamy do kontaktu mailowego.
W najbliższym czasie uruchomimy nasz sklep, który ułatwi zamawianie produktów.

Formularz kontaktowy: https://tuneforce.pl/kontakt-centrala