DPF, SCR - Maszyny rolnicze, budowlane i przemysłowe

Katalizatory SCR i filtry DPF - rozwiązania dla rolnictwa i przemysłu

Dla właścicieli maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz innych maszyn w których stosowane są katalizatory SCR czy filtry DPF, czyli przede wszystkim traktorów i kombajnów, koparek i wszelkiego innego sprzętu, w którym mogą pojawić się kłopoty z katalizatorami SCR, czy filtrami cząstek stałych DPF oferujemy obsługę w.w układów w tego rodzaju maszynach. Możemy zregenerować lub wymienić filtr DPF i katalizator SCR, albo wyłączyć jego obsługę w ECU, dzięki czemu nie będzie włączała się procedura regeneracji i nie będzie trzeba stosować dodatku AdBlue.

Maszyny rolnicze czy przemysłowe muszą być w gotowości do działania dodatkowo ciężko jest je przetransportować, czy się nim przemieścić w inny rejon Polski, dlatego w zakresie obsługi maszyn jesteśmy w stanie dojechać do klienta i wykonać usługę na miejscu, nie ma konieczności przyjeżdżania do nas do firmy w celu usunięcia filtra DPF czy katalizatora SCR/AdBlue i przeprogramowania ECU. 

W przypadku wymiany DPF/SCR wystarczy do nas przysłać zdemontowany tłumik z filtrem cząstek stałych DPF lub katalizatorem SCR, a my odeślemy zregenerowany lub nowy filtr DPF/katalizator SCR lub DPF/SCR z nowym wkładem/wkładami, w niektórych przypadkach jest możliwość abyśmy dojechali do Państwa z naszym filtrem.

Obsługujemy większość modeli na rynku, maszyny takich producentów jak:

  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Ursus
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Fend
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Case
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Class Axos
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych DPF, katalizatory SCR - John Deer
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Massey Ferguson
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Fend
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - New Holland
  • Nowe i regenerowane filtry cząstek stałych  DPF, katalizatory SCR - Deutz-Fahr Agrotron

W przypadku, gdy Twojej maszyny nie ma na naszej liście to nie masz się czym martwić, wystarczy wysłać do nas zapytanie lub zadzwonić z pewnością też ją obsługujemy i będziemy mogli usunąć, zregenerować lub wymienić filtr DPF, czy katalizator SCR.