Pakiety mocy - 1.8TSI/TFSI

W przypadku silników 1.8TSI/TFSI mamy w ofercie trzy stopnie modyfikacji. Poniżej skrócony opis, nie zawierający wszystkich składowych i drobnych elementów jak przejściówki, łączniki, śruby itp. Przy opisie każdego etapu założono, że w samochodzie nie były wykonywane wcześniejsze modyfikacje. Jeśli samochód był modyfikowany w kilku krokach to w każdym następnym należy pominąć elementy, które są już wykonane(np. układ wydechowy). Możliwe do osiągnięcia wartości momentu obrotowego i mocy przedstawione poniżej są orientacyjne. 

Decyzja o zakresie modyfikacji powinna byc przmyślana, po to żeby jak najbardziej zoptymalizować koszty. Jeśli chcesz robić modyfikacje krok po kroku zaczynając od stage1 musisz liczyć się z tym, że na każdym etapie samochód będzie musiał być strojony, hamowany, diagnozowany co wiąże się z dodatkowymi kosztami. 

Wszystkie modyfikacje można wykonać u nas w firmie i odebrać gotowy samochód lub jeśli ktoś lubi się bawić to może samemu wymienić potrzebne elementy i przyjechać do nas tylko na strojenie. Należy pamiętać, że przy tuningu należy się kierować JAKOŚCIĄ, dlatego zalecamy zrobić mniej ale na częściach wysokiej jakości i dużym stopniu niezawodności. 

1,8 TSI/TFSI(150Hp,160Hp) 

Stage1*
 (200-220Hp, 280-300Nm)
- Chiptuning 
- Oprogramowanie DSG/S-Tronic(opcja)

Stage2* (230-240Hp, 320-340Nm)
- Chiptuning
- Zmodyfikowany kompletny układ wydechowy 
- Oprogramowanie DSG/S-Tronic(opcja)

Stage3* (320-340Hp, 380-400Nm)
- Wydajniejsza turbosprezarka K04
- Wydajniejszy intercooler
- Zmodyfikowany kompletny układ wydechowy 
- Oprogramowanie DSG/S-Tronic(opcja)
- Wzmocnione sprzegło(pzy seryjnym max 350Nm)

* - wymagane paliwo 98octan lub lepsze