Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą dotyczącą nowych i regenerowanych filtrów DPF do samochodów osobowych i dostawczych. Nasz katalog DPF jest codziennie uzupełniany o nowe pozycje, jeśli mimo tego nie znalazłeś w ofercie interesującego Cię produktu zapraszamy do kontaktu z nami. Doradzimy i dobierzemy odpowiednia część do Twojego samochodu lub będziemy mogli zregenerować/naprawić dostarczony do nas filtr cząstek stałych, czy katalizator SCR. Posiadamy filtry fabrycznie nowe, z fabrycznie nowymi wkładami, regenerowane, filtry oryginalne i zamienniki, tak więc każdy znajdzie u nas najlepsze dla siebie rozwiązanie. Na nasze produkty udzielamy gwarancji.

Gotowe rozwiązania - katalog DPF
Katalog DPF - dobór rozwiązania

Rodzaje ofert filtrów i usług TuneFORCE.
Katalog DPF / FAP

  • Czyszczenie DPF - usługa polegająca na wypłukaniu zanieczyszczeń zapychających filtr (usługa nie przewiduje rozcinania puszki filtra)
  • Regeneracja DPF - usługa wzbogacona o możliwość dokładnego przyjżenia się wkładowi, dzięki wyciągnięciu go z puszki. Po zregenerowaniu wkładu DPF, zostaje nałożona nowa warstwa termiczna
  • Filtry zregenerowane - gotowe filtry z regenerowanymi wkładami
  • Filtry z fabrycznie nowymi wkładami DPF / FAP
  • Fabrycznie nowe zamienniki
  • Oryginalne, fabrycznie nowe filtry DPF - takie same jak montowane w fabryce, lub możliwe do kupienia w ASO

Katalog DPF / FAP - gotowe rozwiązania do samochodów osobowych

Regenerowany filtr BMW z nowym wkładem DPF
Regenerowany filtr Audi z nowym wkładem DPF

Regeneracja DPF - rozsądna alternatywa dla wycinania

Niestety ekolodzy psują nam samochody poprzez wymuszanie na producentach stosowanie coraz to nowszych, bardziej skomplikowanych i jednocześnie awaryjnych i kosztownych w naprawie elementów. Najczęściej podczas awarii taka część zostaje usunięta i samochód służy potem wiele lat bez żadnych problemów. Niemniej jednak usuwanie DPF jest nielegalne. W Polsce taki stan rzeczy nie zmieni się jeszcze przez kilka lat, natomiast za naszą zachodnią granicą jest już nieco inaczej i za wjechanie do miejskiej strefy, w której obowiązuje co najmniej norma Euro 4 samochodem z usuniętym filtrem DPF może grozić zatrzymaniem dowodu i mandatem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty bardzo dużo pozycji, które są tańsze - cena DPF niższa niemal o połowę niż filtr DPF zakupiony w ASO.

Aby sprawdzić cenę i dostępność filtrów cząstek stałych skorzystaj z katalogu poniżej.
Nasza oferta jest bardzo szeroka, możliwe że nie wszystkie produkty są zamieszoczne w katalogu.
W sytuacji, gdy czegoś nie możesz znaleźć zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami