Chiptuning Kontakt

Odziały-dealerzy TuneFORCE

Co to jest oddział/dealer i jak działa oddział/dealer TuneFORCE
Oddziały naszej firmy to niezależne jednostki. Są to nasi partnerzy dla których wykonujemy modyfikacje. Nasz partner zajmuje się tylko odczytem i zapisem programu oraz hamowaniem i testowaniem samochodu. Software calibration engineer odpowiedzialny za dany projekt na bazie logow i pomiarów modyfikuje program do Twojego auta. Przy wykonywaniu modyfikacji dla każdego z oddziałów, czy naszych innych partnerów auto jest strojone indywidualnie - hamowane, logowane czy testowane w inny sposób. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są na testach wykonanych na hamowniach obciążeniowych i testach drogowych. Każdy  oddział/dealer/partner działa niezależnie i ma własne ceny oraz godziny pracy, dlatego najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z oddziałem w jakim chcesz wykonać modyfikacje. Jeśli nie ma oddziału w lokalizacji, która by Ci odpowiadała to napisz do nas maila lub wyślij wiadomość poprzez formularz zgłoszeniowy pokierujemy Cię do naszego zaprzyjaźnionego partnera dla którego wykonujemy modyfikacje.

Poniższej znajdziesz listę naszych oficjalnych oddziałów. Wybierz dogodną lokalizację i umów się na wizytę. 
Jeśli nie ma oddziału w lokalizacji, która by Ci odpowiadała to napisz do nas maila lub wyślij wiadomość poprzez formularz zgłoszeniowy pokierujemy Cie do naszego zaprzyjaźnionego partnera.
Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy lub napisz maila na adres info(tu wpisz właściwy znak ; ) tuneforce.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

W tej chwili na chiptuning zapraszamy do: chiptuning Piłachiptuning Wałbrzychchiptuning Suwałkichiptuning Trojmiastochiptuning Szczecinchiptuning Irlandiachiptuning Norwegia


Formularz kontaktowy

Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, niniejszym oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz: