Chiptuning Kontakt

Odziały-dealerzy TuneFORCE

Co to jest oddział/dealer i jak działa oddział/dealer TuneFORCE
Oddziały naszej firmy to niezależne jednostki. Są to nasi partnerzy dla których wykonujemy modyfikacje. Nasz partner zajmuje się odczytem i zapisem programu oraz hamowaniem i testowaniem samochodu. Software calibration engineer odpowiedzialny za dany projekt na bazie logow i pomiarów modyfikuje program do Twojego auta. Przy wykonywaniu modyfikacji dla każdego z oddziałów, czy naszych innych partnerów auto jest strojone indywidualnie - hamowane, logowane czy testowane w inny sposób. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są na testach wykonanych na hamowniach obciążeniowych i testach drogowych. Każdy  oddział/dealer/partner działa niezależnie i ma własne ceny oraz godziny pracy, dlatego najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z oddziałem w jakim chcesz wykonać modyfikacje. 

Poniższej znajdziesz listę naszych oficjalnych oddziałów. Wybierz dogodną lokalizację i umów się na wizytę. 

W tej chwili na chiptuning zapraszamy do: chiptuning Piłachiptuning Wałbrzychchiptuning Suwałkichiptuning Trojmiastochiptuning Szczecinchiptuning Irlandiachiptuning Norwegia


Formularz kontaktowy

Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, niniejszym oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz: