Chiptuning Kontakt

TuneFORCE Piła - chiptuning, partner MotoDPF
ul. Gliniana 35, 64-920 Piła
Chip tuningHamownia 4x4, serwis DPF, diagnostyka samochodowa

Informacja i terminy( PN-PT 7-17):
+48 696 054 004

Odziały-dealerzy TuneFORCE
Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie chiptuningu, pomiarów na hamowni czy modyfikacji związanych z DPF/OPF/GPF, EGR, AdBlue, klapami wirowymi, problematycznym odpalaniem ciepłego auta czy innych związanych z modyfikacją oprogramowania. Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach i że modyfikacja będzie wykonana z największą starannością. Istniejemy na rynku ponad dekadę i jesteśmy znaną i dobrą marką chyba najlepszą w Wielkopolsce i jedną z najlepszych w Polsce.

Co to jest oddział/dealer TuneFORCE?
 
Oddziały naszej firmy to niezależne jednostki/firmy. Są to nasze firmy partnerskie dla których wykonujemy modyfikacje. 

Jak to działa?
Odział/partner zajmuje się odczytem i zapisem programu oraz hamowaniem i testowaniem samochodu. Software calibration engineer odpowiedzialny za dany projekt na bazie logow i pomiarów modyfikuje program do Twojego auta. Przy wykonywaniu modyfikacji dla każdego z oddziałów, czy naszych innych partnerów auto jest strojone indywidualnie - hamowane, logowane czy testowane w inny sposób. Wszystkie nasze rozwiązania oparte są na testach wykonanych na hamowniach obciążeniowych i testach drogowych. Każdy  oddział/dealer/partner działa niezależnie i ma własne ceny oraz godziny pracy, dlatego najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z oddziałem w jakim chcesz wykonać modyfikacje. 

W tej chwili na chiptuning zapraszamy do: chiptuning Piła / Poznań

Formularz kontaktowy

Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, niniejszym oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz: