Hamownia Poznań, Piła - obciążeniowa MAHA 4x4

Zapraszamy na pomiary mocy i momentu obrotowego na nowoczesnej hamowni podwoziowej MAHA LPS3000 4x4. Nasza hamownia obciążeniowa jest jedyną Mahą w Pile.

Ceny pomiarów na hamowni wyglądają następująco:

1. Napęd na jedną oś do 200KM - 200zł
2. Napęd na jedną oś od 201KM do 300KM - 250zł
3. Napęd na jedną oś od 301KM do 400KM - 300zł
4. 4x4 do 200KM - 250zł
5. 4x4 od 201KM do 300KM - 300zł
6. 4x4 od 301KM do 400KM - 350zł
W każdej opcji wszystko powyżej 400KM - ceny indywidualne

Hamownie firmy MAHA są jednymi z najbardziej profesjonalnych urządzeń tego typu na świecie, posiadają aprobaty producentów samochodów i certyfikaty TUV i CE. Poniżej link do strony producenta, gdzie znajda Państwo w.w aprobaty i certyfikaty, co dowodzi tego, że jest to profesjonalny sprzęt, a nie zabawka jakich w tej chwili pełno na rynku.:

http://www.maha.de/manufacturers-approvals.htm

Hamownia w Pile to Maha LPS3000, hamownia obciążeniowa dzięki czemu nie ma potrzeby rozpędzania samochodu do prędkości rzędu 300km/h i większych, dzięki czemu pomiar jest po prostu bezpieczniejszy dla operatora i samochodu. Opony badanego auta nie nagrzewają się do takich temperatur jak na hamowniach inercyjnych przez co ryzyko wystrzału opony jest również zminimalizowane. Każda hamownia firmy MAHA jest skalibrowana tak samo, oznacza to, że pomiar tego samego pojazdu na każdej z nich da takie same wyniki - oczywiście przy zachowaniu takiego samego chłodzenia, wentylacji itp.

Użytkownik/operator hamowni MAHA zdaje się tylko na aparaturę pomiarową i nie ma możliwości ingerencji w kalibrację i nie może zmieniać żadnych ustawień, które miałby wpływ na uzyskany wynik, w związku z czym każdy pomiar jest w 100% wiarygodny i niepodważalny czego nie można powiedzieć o wielu innych wyników zmierzonych na hamowniach "zabawkach". Dlatego, jeśli chcesz mieć dobrze zmierzone auto, a nie tylko ładnie wyglądające kolorowe krzywe na wykresie to przyjedź na naszą hamownię 4x4 w Piła.

Co warto wiedzieć przed badaniem na hamowni(Hamownia Piła)?
Tutaj odpowiedzi na niektóre pytania związane z pomiarami i tuningiem: FAQ

Przykładowe wykresy znajda Państwo na naszym profilu na FB tutaj:

https://www.facebook.com/TuneFORCE